Аксесуари

Аксесуари для снюса - prismasters and порційні пакетики

Снюс - це жувальні пакетики, які в своєму складі містять подрібнену тютюнову суміш. Такий пакет закладається між губою і яснами. Тривалість розсмоктування становить від 5 до 40 хвилин. Що стосується ефекту, відчувається приємний тютюновий смак, розслаблення і задоволення потреби організму в нікотині.

Що стосується різновидів, можна вибрати, як пакетовану суміш, так і розсипну. У другому випадку, варто придбати в Києві спеціальний дозатор і одноразові пакетики для снюса. Вартість таких аксесуарів невисока, а зручність необмежену.

Оригінальні аксесуари для снюса в інтернет-магазині Snus24

Дозатор для снюса - має просту конструкцію, відрізняється легкістю використання, а також абсолютно безпечний, як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища. Що стосується конструкції, тут відсутні деталі, які можуть зламатись, що робить використання аксесуара максимально тривалим.

Якщо ви вирішили купити папір для снюса, можете не сумніватися в правильності свого вибору. Це обумовлено тим, що вам не потрібно буде бруднити пальці, катаючи невеликі капсули з розсипчастою тютюновую сумішшю. Одноразові пакети є гігієнічними і зовсім недорогими.

Щоб купити оптом папір для фасування снюса, залиште замовлення на сайті компанії Snus24. Тут працюють фахівці, які допоможуть вибрати максимально придатний тютюн і всі необхідні супутні аксесуари. Почніть свій день з приємного аромату, неперевершеною гами смакових відчуттів і міцного тонусу!

7 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

7 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення