Makla

Cнюс Makla - зроблений з добірного попередньо нарізаного листя тютюну Рустика

Жувальний тютюн є альтернативою паління сигарет. Тютюнові пакетики сьогодні користуються такою приголомшливою популярністю, завдяки тому, що вони несуть меншe шкоди здоров'ю, а також виключають утворення отруйного диму. Якщо ви хочете випробувати всю яскравість смаку оригінальної тютюнової суміші, спробуйте снюс Makla.

Переваги жувального тютюну Makla

Makla ifrikia - що це? Це високоякісний снюс, який в своєму складі містить вологу тютюнову суміш, практично не несе шкоди здоров'ю людини.

Снюс Makla в перекладі з арабської означає "їжа", є сумішшю добірних попередньо нарізаних на дрібні частини листя тютюну Рустика. Жувальний тютюн Makla містить 33% тютюну і 67% інших інгредієнтів, які класифікуються, як натуральні.

Якщо говорити про позитивні характеристики даної суміші, це:

 • При вживанні снюса не виникають будь-які алергічні реакції.
 • Яскраво виражені смакові якості. Жувальний тютюн дає можливість тривалий час насолоджуватися відмінним смаком і ароматом протягом тривалого проміжку часу.
 • Доступна як оптова, так і роздрібна ціна.

Оригінальна суміш Makla ifrikia в інтернет-магазин Snus24

Якщо ви хочете спробувати смачний жувальний тютюн, розгляньте асортимент інтернет-магазину Snus24. Тут до уваги покупців представлені різні тютюнові суміші, які допоможуть відкрити абсолютно нові відчуття.

Щоб оформити замовлення в Києві або інших містах України, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте представникам магазину за контактним номером телефону. Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором тютюнової суміші, а також зроблять доставку ароматного снюса на вашу адресу.

4 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
 1. Снюс Makla Africaine Bentchikou
  Снюс Makla Africaine Bentchikou
 2. Снюс Makla Bouhlel Bentchicou Rouge
  Снюс Makla Bouhlel Bentchicou Rouge
 3. Снюс Makla El Kantara
  Снюс Makla El Kantara
 4. Снюс Makla Ifrikia
  Снюс Makla Ifrikia

4 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення